Onduline Fiyatları

2019 Onduline Fiyatları

2019 Onduline Fiyatları

Ahşap, çelik ve betonarme yapıların çatılarında kullanılan onduline halk ağzıyla genelde ondalin, kırmızı, yeşil ya da şeffaf olabilir. Çatı kaplamalarında kullanılan onduline aynı zamanda yüksek dayanıklı malzemelerden üretildiği için son yıllarda sıklıkla tercih edilemektedir. Onduline fiyatları hakkında bilgi sahibi olan kişiler binaların ya da evlerin çatılarını yenilemek isteyebilirler. Onduline özel üretim ürünlerdir ve kiremit gibi ağır değildir, metrekare hesabında ortalama dört kilo ağırlığa ulaşabilirler. Hafif ve dayanıklı olması sebebiyle yeni binalar onduline ile yapılmaktadır.

Onduline çatı fiyatları neme, suya, küfe karşı dayanıklı oldukları için ve özel yalıtım sistemi sunduğu için kiremite göre pahalı olabilir. Uzun vadede etkili, dayanıklı, kaliteli ve sağlam olduğu için vatandaşları memnun edecektir. Onduline fiyatı da döviz kuru ve enflasyondan etkilenerek 2019 onduline fiyatları yeni şekliyle satışa hazırdır.

Onduline ürünler esnek malzemelerden üretildiği için çok soğuk havaya da çok sıcak havaya da dayanıklıdır bu sayede çatılarda deforme ve yıpranma gibi sorunlar yaşanmaz. Kırılma ya da çatlama gibi çatı sorunları en aza indirgenir. Onduline ürünler bahçeli evleri güneşten korumak için, teraslarda, garajlarda, müstakil ve müştemilat binalarında özenle kullanılabilir. Onduline fiyatı ne kadar diye merak eden kişiler yazımızdan faydalanabilir ancak fiyatlar arasında birkaç TL oranında fark olabilir. Onduline aynı zamanda hızlı ve kolay montaj ve kurulum hizmeti sunduğu için en kısa sürede etkili çözüme ulaşılmasını sağlar.

Bir cevap yazın