Rusya Alkol Fiyatları Ne Kadar

Rusya da alkol fiyatları güncel listesi

Rusya da Alkol Fiyatları Güncel

Rusya alkol fiyatları konusunda oldukça dikkat çekiyor tabii ki Türkler tarafından. Türkiye’de bir biraya 10-11 TL gibi bir rakam öderken, Rusya da aynı birayı 3 TL gibi bir rakama alabiliyorsunuz. Rusya alkol vergileri oldukça düşük bu sebepten dolayı fiyatlar raflara da yansıyor. Rusya da asgari ücret yaklaşık 11280 Ruble Türk Lirası karşılığı 900 TL civarı para yapıyor.

Fakat 11280 Ruble ye Rusya da geçinmek kolay diyebiliriz. Bunun sebebi, devletin halktan aldığı vergilerin az olması. Rusya alkol fiyatları, Rusya votka fiyatları, viski fiyatları, bira fiyatları, şarap fiyatları gibi alkol ürünlerinde ucuzlukta birinci sırada yer alıyor.

Ruslar sabah kahvaltısında bile votka içiyor. Havanın soğukluğunu içlerini ısıtarak gideriyorlar sanırım. Pet şişeler de Votka satıldığını dahi gördük. Rusya içki fiyatları konusunda sizi cezbedebilir, siz yinede giderken kalın giyinmeyi ihmal etmeyin.

Yazımızın sonunda Rusya içki fiyatları, Rusya votka fiyatları, Rusya bira fiyatları, Rusya viski fiyatları gibi sorularınıza karşılık bulabileceksiniz. Bu yüzden, konuyu fazla uzatmadan Rusya alkol fiyatları listesine geçebiliriz.

Güncel Alkol Fiyat Listesi

Jack Daniels viski : 26 TL
Absolut Votka: 19 TL
Chivas Regal Vİski: 37 TL
Red Label Viski: 20 TL
Jagermeister: 18 TL
Jameson: 25 TL
Russian Standart: 17 TL
Jim Beam viski: 17 TL
Stolichnaya Vodka: 16 TL
Malibu: 20 TL
Finlandia Vodka: 18 TL
Sierra Tekila: 17 TL
Olmeca (Gold) Tekila: 28 TL
Ballantine’s: 20 TL
Gordon’s Cin: 19 TL
Smirnoff Kırmızı votka: 19 TL

Bir cevap yazın