Sineklik Fiyatları

2019 Sineklik Fiyatları

 

Sineklikler, özellikle yaz aylarında çeşitli mikrop ve hastalıkları taşıyan haşere, sivrisinek ve kara sineklere karşı en etkili ve doğal çözümü sunmaktadır. Kimyasal madde kullanımı sineklik sayesinde azalır ve çevreye zarar vermeden çeşitli böceklerden koruma sağlanır. Koruyucu ve güvenli bir ürün olan sineklik aynı zamanda evde küçük çocukları bulunan kişiler için de kurtarıcı bir yöntemdir. Sineklik çok yönlü ve işlevsel bir üründür dolayısıyla sineklik fiyatı da vatandaşlar tarafından merak edilmektedir.

Sineklikler tüm kapı ve pencerelerde uygulanabilen aynı zamanda alüminyum doğrama, plastik doğrama tüm ürünlere de uyum sağlamaktadır. Sineklikler tüm evlere takılabilir ve istenilmediği zamanlarda çıkarılabilen özellikleri ile her açıdan büyük kolaylık sağlamaktadır. Sineklik kullanımı aynı zamanda evde evcil hayvanı olan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Pencereye ya da balkon kapısına takılan sineklikler sayesinde eviniz hava alırken evde bulunan hayvanlarınız da güvence altında olacaktır.

Sineklik fiyatları hakkında araştırma yapıp en doğru kararı verebilir, evinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alabilirsiniz.
Sineklik fiyatları çeşitlerine ve kalitelerine göre farklılık gösterir; stor sineklik, tül sineklik, sürme sineklik gibi farklı çeşitleri bulunur aynı zamanda renkleri de vatandaşların isteğine göre belirlenebilir.

2019 sineklik fiyatları da vatandaşları memnun edecek uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Sineklik fiyatları metrekare olarak hesap edilir, sineklik taktırırken ilave kasa uygulaması olduğu takdirde fiyatlarda farklılık olabilir.

Ortalama bir fiyat verecek olursak, montaj dahil bir pencere için sineklik fiyatı 80- 150 TL arasında tutabilir.

Bir cevap yazın