Ukrayna Alkol Fiyatları Güncel Listesi

Ukrayna alkol fiyatları

Ukrayna Alkol Fiyatları ve Gece Hayatı

Ukrayna alkol fiyatları, denilince ilk olarak akla Odessa şehri geliyor.Ukrayna, Doğu Avrupa’ da yer alan, Karadenize kıyısı olan bir ülkedir. Ayrıca Rusya, Polonya, Romanya, B. Rusya gibi ülkelere de komşuluk yapmaktadır, yaklaşık nüfusu 45 milyondur. Para birimi olarak Hrivna(UHR) kullanılıyor. Ulaşım açısından da çok gelişmiş olan Ukrayna, ziyaretçilerini gece hayatı, otelleri, mimari yapısı ile cezbediyor. Ülkede üretilen şeker dışında, kömür, demir, petrol gibi ürünlerde ekonomik açıdan büyük rol oynuyor.

Ukrayna ya gidecek tatilcilerin aklında ki sorular, hava sıcaklıkları, konaklama ücretleri, gece klüpleri, alkol fiyatları, gece hayatı şeklindedir. Türkiyeden gidecek olanlar, deniz ve hava yolunu kullanarak Ukrayna ya ulaşabilir özellikle gece hayatıyla adını ön plana çıkarmış olan, Odessa şehrini ziyaret edebilir.

Odessa ya da Ukrayna alkol fiyatlarını ele alacak olursak, ülkemize göre yarı yarıya fark var.
Örneğin, Ukrayna bira fiyatları 3-4 TL gibi bir rakam ve 1LT votka fiyatı 40-TL. Ukrayna alkol fiyatları konusunda ucuz bir ülke ve bu yüzden çok sayıda ziyaretçi, ağırlıyor.

Ukrayna içki fiyatları, yazımızda amacımız sizi az da olsa fikir sahibi yapmak. Ukrayna Alkol fiyatları 2019 yılı için geçerlidir ve günceldir. Ukrayna viski fiyatları, Jack Daniels 70cl fiyatı yaklaşık olarak 30 dolar ve Chivas Regal 70cl fiyatı ise 40 dolar. Yazımızın sonunda, Ukrayna güncel fiyat listesine ulaşabilir ayrıca ülkemizde alkol fiyatları ne durumda öğrenebilirsiniz.

2019 Ukrayna Alkol Fiyatları Güncel Liste

Ukrayna Votka Fiyatları

  • Ukrayna 35 lik Smirnoff Red Votka Fiyatı 5TL
  • Ukrayna 50 lik Smirnoff Red Votka Fiyatı 20 TL
  • Ukrayna 70 lik Smirnoff Red Votka Fiyatı 25 TL
  • Ukrayna 1Lt Smirnoff Red Votka Fiyatı 35 TL

Ukrayna Viski Fiyatları

  • Ukrayna35 lik Jack Daniels Viski Fiyatı 8$
  • Ukrayna 50 lik Jack Daniels Viski Fiyatı 15$
  • Ukrayna 70 lik Jack Daniels Viski Fiyat 30$
  • Ukrayna 100 lük Jack Daniels Viski Fiyatı 45$

Bir cevap yazın