Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

sigorta fiyatları güncel

Araç Sigorta Fiyatları

Araç sigorta fiyatları, diğer adıyla zorunlu trafik sigortası, bu konuya başlamadan önce verdiğimiz fiyatlar, sigorta şirketi ve sigorta acentesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Trafik sigortası fiyatları, bir çok nedenden dolayı etkileniyor. Trafik sigortası hesaplama da önemli faktörler

•Aracın yaşı

•Plaka kodu

•Araç sahibinin yaşı ve ilk aracı olup olmaması

•Aracın önceki kazaları

•Sıfır araç olup olmaması

•Araç sahibinin hasarsızlık indirimi

Genel olarak, trafik sigortası fiyatları konusunda önemli etkenler bunlar. Zorunlu trafik sigortası için fiyat alma konusunda, teklif aldığınız sigorta şirketleri, acenteler ya da online trafik sigortası teklifi gibi konularda mutlaka araştırma yapınız.

Online Trafik Sigortası Fiyat Almak

Trafik sigortası teklifi alma konusuna gelecek olursak, bu işi yapan bir çok şirket var. Google da trafik sigortası teklif al, online trafik sigortası teklif, en uygun trafik sigortası gibi aramalar yaparak bu şirketlere ulaşabilirsiniz. Online teklif almadan önce, kimliğiniz ve araç ruhsatınız mutlaka yanınızda bulunsun, sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak girerek online teklifleri görüntüleyebilir, satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma işlemini kredi kartıyla gerçekleştirebilir, taksit ya da tek çekim olarak ödeyebilirsiniz.

Trafik sigortasını online olarak aldıktan sonra poliçenizi, e-posta yoluyla alabilir ve hatta evinize gelmesini isteyebilirsiniz.

Bu konuda dikkat etmeniz gereken hususlar, sitenin ssl sertifikasının olup olmadığı, bilinir ve güvenilir bir şirket olup olmadığı konularında mutlaka araştırmanızı yapın. Listelenen tekliflerden, size en uygun olanını seçip onayladıktan sonra artık zorunlu trafik sigortasını satın almış oluyorsunuz. Poliçeniz yanınızda bulunmasa dahi her hangi bir çevrimede sıkıntı yaşamazsınız, plakanıza otomatik olarak işleniyor. Siz yinede trafik sigorta poliçesini, yazılı olarak yanınızda bulundurunuz.

Online trafik sigortası almak için, sigortamjet, sigortamnet, enuygun gibi siteleri kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın